Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Çocuk Sağlığı Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Çocuk Sağlığı Doktoru

Tekirdağ şehir hastanesi kalp damar uzman doktorlar sayesinde sağlığınız ve yüksek hizmet kalitesi ile diğer şehir hastanelerinden ayrılmaktadır.

Tekirdağ şehir hastanesi kalp damar doktorları, 7/24 sağlık hizmetleri ile vatandaşların hep yanındadır. Sağlığınız için ellerinden geleni yapan kalp damar doktorları, istediğiniz gün ve zamanda da randevu alabilir muayene olabilirsiniz. Muayene olmanın yanı sıra ameliyat ve teşhislerde de güvenebileceğiniz Tekirdağ şehir hastanesi kalp damar doktorları sayesinde sağlığınız emin ellerdedir. Randevu sistemi sayesinde istediğiniz hekime muayene olabilir, sıra alabilirsiniz. Bu sayede kendi istediğiniz doktora muayene olup içiniz rahat etmektedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Randevu Alma

Randevu sistemi sayesinde hiç sıra beklemeden istenilen saatte hastane de olabilir ve beklemeden muayene olabilirsiniz. Yapmanız gereken 182 ya da MHRS sisteminden randevunuzu önceden almanız olacaktır. Tekirdağ şehir hastanesi randevu alma için internetiniz varsa ve kullanabiliyorsanız MHRS sistemine şifreniz ile giriş yapmalısınız. Daha sonra Tekirdağ şehir hastanesi bölümüne tıklayarak bu hastaneyi seçmeniz gerekecektir. Daha sonra doktor seçimi yapıp hangi gün ve saat olacağına karar verir en sonunda da seçtiklerinize onay vererek randevunuzu alabilirsiniz.

182 numarayı arayarak da randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle görüşüp TC kimlik numaranız ile gideceğiniz Tekirdağ şehir hastanesi olduğunu belirtmeniz gerekecektir. Sizin istekleriniz doğrultusun da randevunuz oluşacaktır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Randevu İptali

Randevu aldığınız gibi iptal etme hakkınıza da sahipsiniz. Yine aynı şekilde isterseniz 182’yi arayarak isterseniz de kendiniz MHRS sistemi üzerinden randevu iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tekirdağ şehir hastanesi randevu iptali için arayıp TC kimlik numarasını verdikten sonra randevuyu iptal etmek istiyorum dediğiniz de randevunuz iptal edilecektir. MHRS sistemine girerek randevular kısmından randevu iptaline tıklayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.