Kocaeli şehir hastanesi, Çocuk doktorları ve randevu alma, Kocaeli şehir hastanesi randevu iptali, Çocuk doktor tercihi

Kocaeli şehir hastanesi, sahip olduğu teknoloji ile birlikte kısa sürede açılacak olan bölgenin en donanımlı ve büyük hastane komplekslerinden biri olan Kocaeli Şehir Hastanesinde görev yapacak doktorlardan size en uygun olanı seçme hakkı bulunuyor.

Tüm devlet hastanelerinde olduğu gibi Kocaeli şehir hastanelerinde de hızlı, güvenilir ve özgürce randevu alma imkanı bulunmaktadır. Çocuk doktorları ve randevu alma hizmetinden yararlanmak için MHRS ya da ALO 182 hattı arayarak randevu alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hastanede görev yapan doktorların uzmanlık alanlarını hangi randevu saatlerinde uygun olup olmadığına ve eb güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Talep ettiğiniz gün ve saatte doktorda boşluk olması ile birlikte istediğiniz doğrultuda seçme özgürlüğünüz bulunmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk Doktor Tercihi

Kocaeli Şehir Hastanesinden hangi çocuk doktoruna muayene olmak isterseniz o doktoru seçme özgürlüğünüz bulunmaktadır. Musaitlik durumu olduğunda kesinlikle bir kısıtlama söz konusu değildir. Randevu almak isteyen vatandaşlar tercih ettiği çocuk doktoru seçebilmek için MHRS internet sitesinden ya da ALO 182 arayarak doktorların o tarihte ve saatte musait olmaları durumunda sorunsuz şekilde randevu alınmaktadır.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Enfeksiyon Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Enfeksiyon Doktoru

MHRS Ve Alo 182 Üzerinden Alınan Randevu İptali

Her iki yol ile de istenilen saat ve tarihte doktor için randevu alma işlemi yapılabilirken randevu tarihi ile ilgili bir sorunla karşılaşılması durumunda randevu iptali de yapılabiliyor. İki sistem ile de aldığınız randevuları randevu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz. Kocaeli şehir hastanesi randevu iptali için alınan tarihler MHRS ve Alo 182 hattı üzerinden de sorunsuz ve hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.