Ülkenin dördüncü büyük hastanesi unvanını alan İzmir Bayraklı şehir hastanesi kalp damar doktorları ve randevu alma sistemi açılmıştır.

İzmir Bayraklı şehir hastanesi kalp ve damar doktorları ve 380 yatak kapasitesi ile vatandaşlara ileri teknolojide sağlık hizmeti vermeyi amaçlanmıştır. Ayrıca hastane de ambulans helikopterlerin iniş yapacağı bir heliportlar bulunmaktadır.  İzmir Bayraklı şehir hastanesi yeterli donanıma sahip olduğu için sağlık ve tedavi alanında gerekli olan her şeyi tam anlamıyla uygulamam imanına sahiptir. Hastane de muayene olmak istiyorsanız gideceğiniz kalp ve damar doktorlarından randevu alabilir ve gönül rahatlığı ile muayene olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Kalp Damar Bölümü Randevu Alma

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi  En İyi Endokrinoloji Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi  En İyi Endokrinoloji Doktoru

İzmir Bayraklı şehir hastanesi kalp damar bölümünden randevu almak istiyorsanız iki şekilde randevu alabilirsiniz. Birinci olarak internetiniz varsa eğer internetten MHRS sitesine girerek hastane adına İzmir Bayraklı şehir hastanesi yazarak ve gitmek istediğiniz bölüme de kalp damar hastalıklarını işaretlemelisiniz. Daha sonra istediğiniz saat ve tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz. İzmir Bayraklı şehir hastanesi kalp damar bölümü randevu alma için diğer bir seçenek ise 182 arayarak TC kimlik numaranızı söyleyerek istediğiniz hastane ve bölümü söylemeniz. Doktorların uygunluk durumuna göre müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları

İzmir Bayraklı şehir hastanesi kalp damar doktorları ile sağlığınız güvence altında. Birçok uzman hekim bulunan hastane de istediğiniz saat ve tarihlerde istediğiniz uzman hekim tarafından muayene olabilirsiniz. İzmir Bayraklı şehir hastanesi kalp damar doktorları randevu doluluk ve izinli günleri dikkate alınarak randevu verilir ve siz vatandaşlarımıza sınırsız hizmet verilmektedir. İzmir’de yaşıyorsanız ya da bu hastane de muayene olmak istiyorsanız hemen randevu aabilirsiniz.