Merkez Seyhan ilçesinin Yeni Baraj Mahallesi'nde meydana gelen olayda, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından pek çok aydınlatma direği, trafik levhası ve çöp kutusuna, genç bir erkeğin fotoğrafı ile "Şerefsizdir, gördüğünüz yerde suratına tükürün" yazılı ilanlar asıldı.

Böyle Kişilerden Uzak Durun

İlanda ayrıca bir otomobil plakası ile "Alışkanlıkları: 2 kişiyi aynı anda idare edebiliyor", "Kızlara not: Böyle kişilerden uzak durun", "Erkeklere not: Aldatma konusunda profesyonel destek alabilirsiniz" ifadeleri dikkat çekti.

İlanı görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, bazıları ilanı yerinden söküp attı, bazıları ise fotoğrafını çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Uzmanından Kurban Eti Önerisi: İlk Gün Adana Kebap Yapmayın Uzmanından Kurban Eti Önerisi: İlk Gün Adana Kebap Yapmayın

"Arkadaş Grubunda Paylaşacağım"

Aydınlatma direğindeki ilanı fark eden Ali Batuhan Okay, "İlanı görünce çok şaşırdım. Kimin yaptığını bilmiyorum ama Adana'nın insanları çok farklı olabiliyor, her türlü şeyi yapabilirler. Yoldan geçerken gördüm, muhtemelen arkadaşları yapmıştır. Ben de hemen fotoğrafını çektim, arkadaş grubumuzla paylaşacağım." şeklinde konuştu.

"Yazılanlar Doğruysa Hak Etmiş"

Hira Naz adındaki genç kız, ilanı gördüğünde şaşırdığını ifade ederek, "Görünce gerçekten şaşırdım, hiç beklemiyordum. Muhtemelen aldatılmış bir kadın tarafından yapılmış. Aslında üzüldüm ama ben de olsam aynı şeyi yapardım. Yazılanlar doğruysa gerçekten hak etmiş. Gördüğüm yerde suratına tüküreceğim." dedi.