Adana Havaalanı Kapatılmasın Adana Havaalanı Kapatılmasın

CHP İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği 2024 Adana Gençlik Kolları Eğitim ve Dayanışma Yaz Kampı, Yumurtalık ilçesinde yapıldı. Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Erdinç Altıok, katılımlarından dolayı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Genel Başkan Yardımcısı Erhan Adem, Adana Milletvekili Ayhan Barut, CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, CHP Yumurtalık İlçe Başkanı Rüştü Soylu, CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık, belediye meclis üyeleri ve genç partililere teşekkür etti.

Yumurtalık Adana İçin Büyük Öneme Sahip 

Başkan Altıok, gençlerin 3 günlük kamp süresince Türkiye’deki ekonomik ve siyasi gelişmeleri tartıştığını, doğa koşullarında yaşamın önemini anladığını ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediğini belirtti. Ayrıca, kampın Yumurtalık’ta düzenlenmesinin önemine değinen Altıok, bu güzel ilçenin daha fazla ulusal ve uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapacağını ifade etti.

Adana'da Yumurtalık Var

Göreve başladığı günden itibaren Yumurtalık ilçesinin hem Adana hem de Türkiye için önemini bilerek hareket ettiğini söyleyen Başkan Altıok, "Yumurtalık’ta verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Sahillerimizi halkımıza açtık ve modern bir kimliğe büründürmeye başladık. Daha işin başındayız ama Yumurtalık, güneyin parlayan yıldızı olacak. Bunu birlikte başaracağız. Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı gençlerimize ve Yumurtalık halkımıza sözümüzdür ki; Adana'da deniz var mı algısını yıkacağız. Adana’da deniz de var, tarih de var, kültür de var, turizm de var. Adana’da Yumurtalık var” dedi.