Seobaz
Seobaz
04 Ağustos 2023 Cuma 14:47
Orginsight ile Geleceğin İK Danışmanlık Trendlerine Ayak Uydurun

Modern iş dünyası, artan enflasyon, tedarik zinciri sorunları ve ciddi yetenek açığı gibi zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu zorlukları aşmanın arkasındaki itici güç, hiç şüphesiz insan kaynakları (İK) olacaktır. İK'nın yeni zorlukları tahmin edebilmesi ve bu değişikliklere hazırlanabilmesi gerekir. Bu süreç, İK'nın geliştirme girişimlerine, projeden çok bir ürün bakış açısıyla yaklaşması gerekliliğiyle başlar. Ürün olarak İK kavramını benimseyen firmalar, daha fazla iş etkisi yaratan ve daha fazla değer sağlayan İK hizmetleri sunarlar. İşte bu noktada Orginsight, profesyonel İK danışmanlık hizmetleriyle sektörde fark yaratıyor.

İK Danışmalığında Fark: Değer Yaratma ve Tasarıma Dayalı İşbirliği

Orginsight, İK danışmanlığı hizmetlerini bir ürün olarak görerek, değer yaratma ve iş etkisi sağlama konusunda yeni bir anlayış getirir. Tasarıma dayalı işbirliği konseptini benimseyerek, çalışanların bu yeni düzende etkin bir şekilde işbirliği yapabilmesini sağlar. Mevcut iş gücü piyasasında, firmaların sadece dışarıdan işe alım yapmaya yanaşmayacaklarını bilir. Bu yüzden, firmaların halihazırda sahip oldukları yetenekleri daha iyi kullanmaları ve mevcut yetenek havuzlarını genişletmek için diğer şirketlerle ortaklık kurmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunar.

Kariyer Deneyimleri ve Dönüşüm Yönetimi

Kariyer gelişimi, birçok iş arayan için en önemli unsur haline gelmiştir. Çalışanlar artık daha iyi kariyer deneyimleri talep ediyor. Orginsight, İK hizmetlerinin bir parçası olarak, bu beklentiyi karşılamak için kariyer deneyimlerine odaklanır. Bu yaklaşım, çalışanların kariyerlerini yeni bilgilerle zenginleştirirken, organizasyon yetkinliklerini de genişletir.

Dönüşüm yönetimi, hızlı ve basit çalışma prensiplerini benimseyen ve öğrenme ile yenilik yapma yeteneklerini artırarak büyüyen geleceğe hazır şirketlerin temel gerekliliğidir. Orginsight, bu alanlarda dönüşümü yönlendirebilmek için gerekli İK hizmetlerini sunar.

İK Danışmalık Firmalarında Öncü İsim Orginsight’ın Hizmetleri

Orginsight, geleceğin esnek ve belirsiz doğasını bilir. İşin geleceği üzerinde belirsizlik hakimken, firmanın sunduğu İK hizmetleri, farklı senaryolara hazırlıklı olmayı ve hızlı tepki vermek için çevik olmayı gerektirir.

Ayrıca, iş yerinin durdurulamaz dijital devrimi karşısında Orginsight, İK teknolojisini kullanarak çalışanların ve müşterilerin yararına olan hizmetler sunar. Hibrit çalışma çağında, coğrafya ve fiziksel mesafe daha az önemli hale gelmiş, bu durum şirketlerin daha nitelikli ve çeşitli yeteneklere daha kolay erişimini sağlamıştır, çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkelerine dayalı bir İK hizmeti sunar.

Orginsight, iş gücü analitiğinin potansiyelini anlar ve İK'nın, daha iyi iş performansı sağlamak için verileri daha işlevsel şekilde kullanmasına yardımcı olur. Bu çerçevede, kurumların çalışanlarına değer önermelerini daha kapsayıcı hale getirmelerine ve insanları deneyim yerine becerilere dayalı olarak ödüllendirmelerine yardımcı olur. Kuruluşların mevcut dahili becerileri doğru bir şekilde haritalandırmasının çok önemli olduğunu bilir. Bu şekilde, daha doğru ücretlendirme ve daha iyi eğitim fırsatları sağlanabilir. Firma, ilgili becerileri tanımlamayı ve yeteneklere uygun iş yerleştirmelerinin yapılmasını sağlar.

İK danışmanlık firmaları, insan kaynakları stratejilerinin oluşturulması ve uygulanmasında şirketlere önemli bir destek sağlar. İşletmenizin insan kaynakları stratejilerinin uygulanması ve yönetilmesinde uzman bir İK danışmanlık firması olan Orginsight, sizin en değerli varlığınız olan insan kaynaklarının yönetiminde size destek olur. Daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.