ben
ben
15 Nisan 2021 Perşembe 16:17
Medyum Ali Gürses kimdir?

 Maneviyat son zaar imanlarda insanlçin uzak bir kavram gibi görünse de aslında hiç olmadığı kadar ilgi görüyor. Özellikle, modern zamanların insan psikolojisi üzerinde yarattığı baskı sonucunda, insanların manevi dünyalar ve kadim dönemlerden kalma ilimlere olan ilgisi giderek artıyor.

Manevi ilimler konusunda bir merkez olan Türkiye’de pek çok ilim insanı bu alanda araştırmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin doğusunda kalan ülkelerde her dönem ilgi odağı olan bu çalışmalar, günümüzde Avrupa ve Amerika’da da fazlasıyla talep görüyor. Türkiye’de çalışmalarını sürdüren Medyum Ali Gürses gibi isimler sayesinde, vefk ve yıldızname başta olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda başarılı sonuçlar alınabiliyor.

Manevi Çalışmalar Her Dönem İlgi Görüyor

İnsanların gizli ilimlere olan ilgisinin çok eski dönemlere dayandığı bilinen bir konu. Özellikle belli alanlarda istenen sonuçları elde edebilmek adına pek çok farklı çalışma ile ilgili araştırmalar kadim dönemlerden bu yana devam ediyor. Medyum Ali Hoca gibi isimler tarafından Türkiye’de de gerçekleştirilen bu tür araştırmalara her dönem özel bir ilgi gösterildiği biliniyor. Başta vefk uygulamaları olmak üzere yapılan tüm çalışmalar neredeyse binlerce yıl geçmişe giden bir tarihe sahip.

Yıldızname ve Vefk Gibi İşlemlerin Kökenleri Çok Eskiye Dayanıyor

Yıldızname ve vefk çalışmaları tarih boyunca neredeyse her kültür tarafından kullanılmış uygulamalar olarak bilinmekte. İnsanlık tarihi ile yaşıt olan bu çalışmalar için kadim dönemlerden gelen ilimler halen kullanılıyor. Medyum Ali Hoca, vefk ve yıldızname gibi uygulamalarda Havas ve Ledün gibi ilimlerin ağırlıklı olarak kullanıldığını belirtiyor. Doğu ekollerine ait olan bu ilimlerin sıkça kullanılmasındaki temel sebep, ilimlerin sakladığı gizli metafiziksel güçler olarak gösteriliyor. Her ne kadar manevi alemlerin hayatımıza doğrudan etkisi yok gibi görünse de bu ilimler ile ortaya çıkan sonuçlar, aslında görünmeyen alemler ile doğrudan bağlantılı şekilde yaşadığımızı gösteriyor. Özellikle konu vefk ve yıldızname olduğu zaman yapılan tüm uygulamalar hayat değiştirecek kadar etkili olabiliyor.

Tüm Çalışmalarda İlim Bilgisi Çok Önemli Medyum Ali Gürses de dahil olmak üzere bu alanda uzmanlaşmış tüm isimler tarafından yapılan açıklamalarda, çalışmalarda kullanılacak olan ilimlerin fazlasıyla önemli olduğu belirtiliyor. Özellikle, konu vefk ve yıldızname gibi hassas uygulamalar olduğu zaman, çalışmanın başarılı olmasının medyum hocanın bilgisi ile doğrudan bağlantılı olduğu biliniyor. Başta havas gibi eski çağlardan bu yana oldukça iyi şekilde korunan ilimler ile yapılan bu çalışmalarda başarılı olmanın anahtarı iyi bir eğitimden geçiyor. Bu tarz çalışmaları yapmayı planlayan medyumlar, daha çocukluk yıllarından başlayan bir eğitim sürecinden geçerek hazırlanıyor. Yine kendileri gibi bu alana gönül vermiş kişiler tarafından eğitilen medyumlar, yeteri kadar pratik ve teorik bilgiye eriştikten sonra, üstatlarının da onayıyla insanlara maneviyatın gücü ile yardım etmeye, çeşitli işlemler gerçekleştirmeye başlıyor. Bu alanda öne çıkan isimlerden biri olan Medyum Ali Gürses Hoca sitesinde çalışma prensiplerini şöyle sıralıyor:

- Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok önemlidir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve sadece çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır. 

- Herkese sabit bir çalışma yapılmaz. Sorununuzun içeriğine ve kaynağına bağlı olarak bir analiz yapılır ve sonuca yönelik olarak en uygun şekilde, kişiye özel, ilmi yönden en tesirli çalışma hazırlanır.

- Beni arayan veya e-posta atan müşterilerin her istediği iş yapılmaz. Derdinizin çözülüp çözülmeme ihtimali astrolojik ve ilmi olarak hesaplanıp eğer başarılı olma ihtimali yoksa baştan iş reddedilir.

- Çalışmaların tamamı planlı bir şekilde hazırlanır. Vefk size iletildikten sonra sizi arayıp ne yapmanız ve ne yapmamanız konusunda bilgilendiririm. Medyum Ali Hoca'ya 0535 590 62 75 numaralı telefonundan veya sitesindeki iletişim formundan ulaşmak mümkün.

Son Güncelleme: 11.06.2021 16:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.