Ajans Adana
Ajans Adana
16 Aralık 2022 Cuma 14:18
Biz bir aileyiz

Adana’nın tanınmış isimleri iş insanı İbrahim Murat Gündüz , Yüzevler Kebabın sahibi sporsever yardımsever kişiliği ile tanınan Şevket usta lakaplı Şevket Aydoğdu, Kickboks ve Muaythai Milli Takım antrenörü şampiyon fabrikası lakaplı Ahmet Alpaslan Venli , antrenör ve Milli Sporcu kardeşleri Lehize Hilal Benli ve Elif Aybike Benli , İbrahim Murat Gündüz’ün kızı Selin Dilay Gündüz ve fight camiası otoriteleri tarafından Türkiye’nin en iyi kickboks dövüşçüsü olarak tanıtılan Ali Göktürk Benli hep birlikte Ali Göktürk Benli’nin 19 Aralık 2022 tarihinde armyoffighters organizasyonunda yapacağı profesyonel kickboks maçı için moral yemeği yediler.

Yemeği organize eden Şevket Aydoğdu’ya teşekkür eden Ali Göktürk Benli 19 aralık gecesi tüm sporseverleri tv 8.5 ekranlarında canlı yayınlanacak olan kickboks  maçını izlemeye davet etti.

Türliye’nin en iyi kickboks organizasyonu olan Erkan Keskin’e ait army of fighters 4 gala gecesinde profesyonel olarak maç yapacak olan Ali Göktürk Benli hakkında İbrahim Murat Gündüz ve Şevket Aydoğdu çok iddialı konuştular.

İstanbul’da fırtına kopacak

İbrahim Murat Gündüz ve Şevket Aydoğdu 19 aralık gecesi kopacak fırtınaya hazırlıklı olun diyerek Ali Göktürk Benli’ye sonsuz güvendiklerini, herhangi bir aksilik sakatlık olmaması durumunda Ali Göktürk Benli’nin maçı kesinlikle kazanacağına inandıklarını belirttiler.

Geleceğin spor psikoloğu

İbrahim Murat Gündüz’ün kızı Selin Dilay Gündüz ise Ali abi gördüğüm en korkusuz insan ben Ali abinin maçı nakavt ile kazanacağını düşünüyorum. Nisan ayında Almanya’ya psikoloji eğitimi almaya gideceğim, bana sporu sevdiren ve spor psikolojisi okumam konusunda beni destekleyen Benli ailesine çok teşekkür ederim dedi.

Şevket Aydoğdu ve İbrahim Murat Gündüz’ün Ali Göktürk Benli’nin geleceği konusundaki hedefleri ise Ali’nin dünyanın sayılı kickboks organizasyonlarından olan glory kickboxing organizasyonlarının vazgeçilmez Türk sporcusu olması.

Adana’nın yiğit, korkusuz sporcusu Ali’ye tüm Adanalılar olarak başarılar dileriz.

Son Güncelleme: 28.12.2022 12:19