ben
ben
01 Ekim 2020 Perşembe 11:21
Adana oto kiralama
banner109

Otomobil veya araç kiralama, araba kiralama ya da bir diğer adı ile oto kiralama çok uzun yıllardan beri insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. İş gezileri için, tatiller için ya da şehirler arası seyahat için oto kiralamanın çok baskın bir şekilde tercih edildiğini görmekteyiz. Kurumsal ya da bireysel amaçlı yapılan kiralama işlemleri kişiye rahat, güvenilir ve pratik bir seyahat imkânı sunmaktadır. Herhangi bir araca sahip olmayan kişilere ya da şehir değişimi sonucu ortaya çıkan özel araç ihtiyacı sorunlarına oto kiralama işlemleri bir çözüm getirmektedir. Bizler de Adana oto kiralama firması olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi ve kaliteli bir biçimde karşılamak için buradayız.

Bu yazımızda oto kiralama ile ilgili olan her tür sorunuzu yanıtladık. Tüm merak ettiklerinizi ayrıntılı bir şekilde ele aldık. Yazı içerisinde oto kiralama ile ilgili olan her tür önemli konuyu göreceksiniz. İlk olarak oto kiralamanın ne anlama geliyor olduğunu ve oto kiralamanın neden önemli olduğunu sizlere anlattık. Sonra oto kiralamanın size sağladığı avantajların neler olduğunu, oto kiralar iken nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıkladık. Sonrasında ise Adana oto kiralama firması olarak bizlerin size sunuyor olduğu hizmetlerden bahsettik. En sonunda ise Adana araç kiralama fiyatlarının genel olarak nasıl olduğunu net bir şekilde sizlere gösterdik.

Yazıyı okuduktan sonra internet sitemize girebilir ve bizim hakkımızda çok daha fazla bilgiyi anında edinebilirsiniz. Diler iseniz de hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi okumalar dileriz.

Oto Kiralama Nedir, Ne Anlama Gelir?

Sizlere ilk olarak oto kiralamanın tam olarak ne anlama geliyor olduğunu açıklayalım. Böylece oto kiralama ile ilgili olan diğer soruların yanıtlarını da doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Oto kiralama bir sektördür. Bu sektör sayesinde sizlerin otomobil, araç ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı otomobil kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz. Örneğin eğer bireysel olarak kullanmakta olduğunuz, sahip olduğunuz bir aracınız yok ise şehir içi ya da şehir dışı ulaşımda oto kiralama yaparak kiralık bir araç temin edebilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ya da bir başka şekilde örnek vermek gerekir ise tatilleriniz, şehir dışı seyahatleriniz için özel bir araç kiralayabilirsiniz. Tek başınıza ya da sevdikleriniz ile birlikte güzel bir zaman geçirmek için güvenilir biçimde oto kiralama yapabilirsiniz. Aynı zamanda bireysel kullanım dışında kurumsal kullanım için de oto kiralama yapılmaktadır. İş görüşmeleri, iş seyahatleri için oto kiralamanın yapılması oldukça yaygın şekilde görülür. Adana oto kiralama şirketi olarak bizler de hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.

Oto Kiralama Güvenilir Midir?

Pek çok kişi oto kiralama işlemlerinin güvenilir olup olmadığını, özellikle de kiralanacak olunan araçların güvenilir olup olmadığını merak etmektedir. Bu durum oldukça normal bir durumdur. Adana rent a car firmamız sizlerin araç ihtiyaçlarını karşılar iken bazı önemli hususlara da dikkat etmektedir. Bu hususlar hem yasal hem de güvenlik ile ilgili olan hususlardır. Size araç hizmeti sunulur iken araç kiralama işlemlerinin hukuka uygun olması sağlanmaktadır. Hukuki tüm işlemler uygun şekilde gerçekleştirilir. Aynı zamanda araç güvenliği açısından da kiralanacak olan tüm araçların bakımları düzenli olarak yapılır. Kaliteli ve güvenilir bir araç hizmeti almanız için gerekli olan tüm işlemler sürekli olarak uygulanmaktadır.

Özet geçecek olur isek oto kiralama işlemleri gayet güvenilir olan işlemlerdir ve tamamen yasal haldedirler. Eğer oto kiralama hizmeti almak istiyor iseniz gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilir ve kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Peki, oto kiralama işleminin önemi nedir? Neden oto kiralamalısınız? Bu konuyu öğrenmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Oto Kiralamanın Önemi Nedir?

Oto kiralamanın önemini sizlere şu şekilde anlatabiliriz:

 • Oto kiralama kişiye maddi olarak bir rahatlık sağlar. Çünkü kişi, sermayesini sürekli olarak kendi kişisel aracına ve aracın bakımına harcamak zorunda kalmaz. Oto kiralama için gerekli olan makul fiyatı öder ve böylece özel sermayesine herhangi bir zarar gelmez.
 • Oto kiralama sonucu kiralanan araçlar kişiye bakımlı, hasarsız, tüm prosedürlere uygun halde gelir. Kişinin herhangi bir bakım işlemi ile ilgilenmesine, hukuki işlemler ile uğraşmasına hiç gerek kalmaz.
 • Kurumsal bir kiralama işlemi yapılacak ise, örneğin bir şirket oto kiralama yapacak ise giderler oldukça azalır. Kira bedeli şirketin genel gideri olarak görülmektedir.
 • Şehirler arası olan yolculuklarınızda eğer bireysel aracınız yok ise işlerinizi görmeniz oldukça zordur. Fakat oto kiralama sonucu kiraladığınız araç ile şehir dışında rahat bir şekilde tüm işlerinizi görebilirsiniz. Herhangi bir engel ile karşılaşmazsınız.

Oto kiralamanın önemi bu şekildedir. Bu konu ile ilgili olarak şimdi oto kiralamanın avantajlarının neler olduğunu sizlere gösterelim. Böylece bu işlemin önemini de daha iyi bir biçimde anlamış olursunuz.

Oto Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Yukarıda oto kiralama işlemlerinin öneminden bahsettik. Şimdi de önemi ile bağlantılı olarak bu işlemin kişiye sağladığı avantajlardan bahsedeceğiz. Oto kiralama işleminin avantajları şu şekildedir:

 • Adana oto kiralama olarak sizlere sunduğumuz avantajların başında kişisel ya da kurumsal olarak maddi bir kar elde etmeniz gelir. Araç kiralama işlemi araç satın alma işleminden oldukça karlı haldedir. Çünkü araç kiralama fiyatları belirlenir iken fiyatın içerisinde aracı ve kişiyi ilgilendirecek her tür uygulama da dâhil edilir. Yani bir araç kiraladığınız zaman verdiğiniz ücretin içerisinde aracın rutin bakımı, muayenesi, temizliği, hasar masrafları, vergileri, sigortası da yer alır. Bu, kişiye ya da kuruma büyük bir maddi kar sağlar. Maddi olarak zarara uğramazsınız.
 • Adana oto kiralama olarak sizlere kilometresi oldukça düşük olan, genç, yaşlı olmayan araçları kiralıyoruz. Sürüş deneyiminizin en iyi, en rahat şekilde olmasını sağlıyoruz. Böylece araç size büyük bir ayrıcalık da sunuyor.
 • Tatiller, iş seyahatleri, şehir dışı ulaşım için oto kiralama işlemleri en büyük avantaj sahip durumdadır.
 • Kısa vadeli olduğu gibi aynı zamanda bireysel ya da kurumsal olarak uzun vadeli araç kiralama işlemi de yapabilirsiniz. Size bu seçeneği de sunmaktayız.
 • Masraflarınızı en aza indirmek istiyor iseniz araç kiralama sizin için en uygun yol halindedir.

Oto kiralama işlemlerinin bireye da ya da kuruma, şirkete, firmaya sunduğu avantajlar bu şekildedir. Bunlar en genel avantajlardır. En büyük avantaj ise kişiyi ya da kurumu büyük bir zarardan, masraftan kurtarıyor olmasıdır.

Peki, araç kiralar iken nelere dikkat etmelisiniz? Bu konuyu öğrenmek için bir sonraki konu başlığını okumaya geçin.

Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her işte olduğu gibi araç kiralama işlemlerinde de kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaları sizlere şu şekilde sayalım:

 • İlk olarak araç kiralayacak olduğunuz rent a car şirketinin güvenilirliğinden emin olun. Yani, bu şirketin kalitesini, yaptığı işlerin güvenilirliğini bilin. Bunun için internet üzerinde o şirket hakkında yapılan yorumlara bakabilirsiniz. Eğer şirkette sizi rahatsız eden herhangi bir eksik görür iseniz o şirket ile iletişime devam etmemelisiniz.
 • Adana oto kiralama şirketi olarak önceliğiniz güvenilirlik ve kalitedir. Bu sebep ile internet üzerinde bizim hakkımızda yapacak olduğunuz araştırmalarda da bizimle ilgili olan kötü bir yorum, eleştiri görme olasılığınız çok düşüktür.
 • Araç kiralar iken şirketin yasal, hukuki süreçlere uyuyor olduğundan emin olun. Vergi, sigorta gibi durumlara dikkat edin ve sorun. Aynı zamanda kiralayacak olduğunuz aracın özelliklerini, bakımlarının tam olup olmadığını da kesinlikle öğrenin. Bu, güvenilir bir süreç için mutlaka gereklidir.
 • Bazı rent a car şirketleri ne yazık ki normal fiyatların çok daha üzerinde fiyatlar ile kiralama hizmeti yapıyor. Lütfen sizden çok yüksek, görülmemiş fiyatlar talep eden rent a car şirketlerine güven duymayın. Bu bir sektördür, bir piyasadır ve bu sektör içerisinde oto kiralamanın genel fiyatları da aşağı yukarı bilinmektedir.

Araç kiralar iken genle olarak bu hususlara dikkat etmelisiniz. Bu ve benzeri durumlara dikkat ederek bir kiralama işlemi yapar iseniz güvenilir bir süreç geçirmiş olursunuz. Unutmayın ki bu tür işlerde en önemli olan şey ilk olarak güvenilirlik, ikinci olarak da kalitedir.

Şimdi de bir başka ilgili konuya geçiş yapalım. Sıradaki konu başlığımızda sizlere firmamızdan bahsedeceğiz. Adana oto kiralama şirketinin ne olduğundan, yapıyor olduğu işlerden, işlerin kalitesinden ve güvenilirliğinden sizlere bahsedeceğiz. Bizi daha iyi tanımanız için gerekli olan tüm bilgileri sizlere vereceğiz. Bu önemli konuları öğrenmek için bir sonraki başlığı okumaya geçebilirsiniz.

Güvenilir Oto Kiralamanın Adresi: Adana Oto Kiralama

Adana oto kiralamanın sizlere sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi istiyor iseniz size şunları anlatabiliriz: Firmamız Adana Şakirpaşa Havalimanı ofisimizde yer almaktadır. Bölgenin diğer firmaları ile birlikte yer alıyoruz. Adana ve çevresinde sizlerin araç kiralama ihtiyaçlarını senelerdir karşılıyoruz. Güvenilirlik ilkesi etrafında sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Şehir dışından Adana’ya gelmiş olan tüm misafirlerimize kaliteli araç kiralama işlemi yapıyoruz. Bu sayede misafirlerimiz Adana’da diledikleri gibi gezebiliyor, işlerini halledebiliyor, tatillerini araç derdi olmadan yapabiliyor.

Adana rent a car firması olarak hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak hizmet veriyoruz. Kişilere, şirketlere, firmalara en yenilikçi hizmeti veriyoruz. Son model bakımlı, yasal prosedürlere uygun olan araçları kiralıyoruz. Havaalanı otoparktan ücretsiz bir şekilde otomobil, araba, araç teslim işlemlerini ve de araç iade işlemlerini yapıyoruz. 7 / 24 hizmet içerisindeyiz.

Adana Oto Kiralamanın Avantajları

Firmamız sizlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajları şu şekilde sayabiliriz:

 • Firmamız en iyi ve uygun fiyat garantisini sizlere vermektedir.
 • 7 / 24 havalimanından ücretsiz bir şekilde araç teslimi ve iade işlemleri yapılmaktadır.
 • Ücretsiz navigasyon cihazı vermekteyiz.
 • Ücretsiz bebek koltuğu vermekteyiz.
 • Ön ödeme olmadan anında rezervasyon imkânı sunuyoruz.
 • Rent a car kasko hizmetimiz vardır.
 • Ülke çapında ücretsiz bir şekilde 7 / 24 yol yardım, destek sunuyoruz.
 • Firmamız ücretsiz biçimde değişim ve iptal hakkını da sizlere vermektedir. Böylece hiçbir şekilde zarara uğramazsınız.
 • Firmamızın kiralık olarak sunuyor olduğu tüm araçlarda dahili HGS sistemi ulunmaktadır.
 • Sadece kullanım miktarlarınızı ödersiniz.

Adana oto kiralama firmamızın size sunduğu avantajlar, faydalar bu şekildedir. Oto kiralama hakkında sizlere verebileceğimiz bilgiler bu kadardır. Eğer oto kiralamaya ihtiyacınız var ise hiç düşünmeden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Oto kiralama yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi sizlere çok büyük avantajlar sunar. Sizi en önemlisi büyük masraflardan ve zararlardan kurtarır.

Eğer Adana’da herhangi bir sebep ile araç kiralamak istiyor iseniz ve güvenilir bir firma ile anlaşmak istiyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.