Ses Akustik

Ses Akustik (Görüntülenme Sayısı: 20)
Sektör Çeşitli Sektörler
İlan Tarihi 5 ay önce
Firma No 33
Telefon 02163982748
Faks 02163982748
Web Sitesi http://www.sesakustik.net
Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9 Sultanbeyli / İstanbul
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Ses yalıtım sektöründe vermiş olduğumuz çalışmalarla, profesyonel ekiplerimizce %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet verdiğimiz kurumları memnun etmekteyiz. Akustik süngerler yüksek ses kesme kalitesine sahip ses yalıtım süngeri olmadıklarından akustik mekanlarda kullanımı tercih edilir. Her akustik sünger ileri teknoloji ile üretilmiş İSO ve TSE kalite belgesi bulunan ses yalıtım malzemeleridir.

Evinizde oluşan ses problemlerine çözüm ararken endişe duyuyorsanız buna hiç gerek yok. Firmamız anahtar teslimi yapılan evinize sanki hiç malzeme girmemiş evde tadilat işi yapılmamış ancak istenen ses kesimi yüksek oranda sağlanmış halde gayet düzenli bir şekilde size geri teslim yapmaktadır.

Bütün ses frekanslarını uygun hale getirilebilmesi için zemin, duvar,tavan ve akustik mekan içerisinde ses düzenleme ve ses izolasyonu uygulamaları yaparak sonlandırıyoruz. Her alanda yapılabilen bu uygulamalara örnek verecek olursak ofis, hastane odası, sinema salonu, çağrı merkezi, stüdyo ses kayıt odası ve hatta evinizde bile sizi sesin zararlı etkilerinden koruyoruz.