Burçlarda Bugün

Koç Burcunda Bugün

Mart ayının sonuna kadar gittikçe gerginleşebilirsiniz. Bu nedenle sakin olmalı, hemen tepki göstermemelisiniz.

Devamını Oku
Boğa Burcunda Bugün

Acele kararlarınız aile hayatınızı iyi etkilemek yerine kötü etkileyebilir. Bu yüzden bir bütün olduğunuzu unutmadan kafanıza eseni yapmamanız gerekmektedir.

Devamını Oku
İkizler Burcunda Bugün

Bekar yaylar yeni birileriyle tanışabilir ve ani bir aşk ortaya çıkabilir. Evliler için de aynı durum söz konusu olacağından sadakatsizliğe eğilimli olabilirsiniz.

Devamını Oku
Yengeç Burcunda Bugün

İletişim konusunda doruğa çıkacağınız dönemler içinde olacaksınız. Yeni kişilerle tanışmak, bu kişiler aracılığıyla farklı bağlantılar yapmanız söz konusu olacak.

Devamını Oku
Aslan Burcunda Bugün

Hızlı kararlar almak size göre değil. Bu yüzden iş hayatınızda sakin olmanızda yarar var. Ayrıca yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.

Devamını Oku
Başak Burcunda Bugün

İş ve özel hayatta bencilliklerden uzak durmanız gereken bir hafta olacak. Artık ben yerine biz odaklı düşünmelisiniz.

Devamını Oku
Terazi Burcunda Bugün

Yolculuklar ve kişisel girişimler söz konusu olabilir. Bu nedenle ticari alanda başarılı olacağınız döneme girdiniz.

Devamını Oku
Akrep Burcunda Bugün

İşi hayatında yapmak istediğiniz atılımlar konusunda hevesli olacaksınız. Ancak verdiğiniz sözlere dikkat edin, tutamayacağınız sözler verdiğiniz güveni zedeleyebilir.

Devamını Oku
Yay Burcunda Bugün

Harcamalar konusunda bilinçli olmanız, gereksiz tartışmalara girmemeniz oldukça önemlidir. Bu yüzden girişimlerinizde tedbirli davranmalısınız.

Devamını Oku
Oğlak Burcunda Bugün

Agresif bir dönem içine girebilirsiniz. Bu nedenle öncelikle ilişkilerinizde daha sonra iş hayatınızda gerginliklerden uzak durun.

Devamını Oku
Kova Burcunda Bugün

Para endeksli olarak yerleşim yeri değişiklikleri ya da maddi yardımlar gerçekleştirebilirsiniz. Para konusunda hırslanabilirsiniz ve evle ilgili harcamalar ağırlık kazanabilir.

Devamını Oku
Balık Burcunda Bugün

Bu hafta Merkür-Koç geçişi eğitim, iş ve maddi konularda dikkatli olacaksınız. Trafik kurallarına dikkat etmelisiniz, küçük kazalar olabilir.

Devamını Oku